HAKKIMIZDA

Erzurum Karton

2016 yılında küçük manuel bir fabrika ile yüksek kaliteli ve dayanıklı oluklu karton koli imalatçısı olarak yola çıktık ve 2019 yılında otomatik fabrikaya başlayarak ilerlememizi ve kapasitemizi arttırdık. Karton kolinin her türü ve tarzını imal etmekteyiz. Yurtiçinde yiyecek, İçecek, nakliye, mobilya ve diğer bütün sektörlere uygun karton koliler imal ediyoruz. Tecrübelerimiz sayesinde, küçük bir üniteden profesyonelce yönetilen bir kuruma evrildik.

Organizasyonumuz, müşterilerimizin ihtiyacına göre özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli ürünler sunarak, alanımızda küresel bir lider olma vizyonunu yerine getirme taahhüdünde olan deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Alanın uzman kadromuzla müşterilerimize profesyonel hizmet verirken onların hayal ettiğinden daha kolay ve daha iyisini sunuyoruz.

MİSYON

Sektörün önde gelen firmalarından bir olmak ana hedefimizdir. Bu bağlamda teknolojik olarak en iyiyi yakalayarak hizmet standartımızı arttırmak, doğal geri dönüştürülebilir ürünler imal ederek çevre korumaya politikamıza katkı sağlamak ana misyonlarımız arasındadır.

VİZYON

Deneyimli ve profesyonel ekibimizle birlikte Ülke genelinde lider bir pozisyona olmak vizyonu ile hareket ediyoruz.

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayınız
Mesaj Gönder
Merhaba , Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?