Renkli Baskılı Karton Koli

Kısa Bir Sürede Sektörde Lideriz!
Mayıs 11, 2020
Karton Kolinin Faydaları Ve Diğer Özellikleri
Mayıs 11, 2020

KARTON KOLİ ÜZERİNE RENKLİ BASKI NASIL YAPILIR?
Koliye renkli ofset baskı yapmanın iki yolu vardır. Biri doğrudan kağıda yazdırmak, diğeri önce kağıdı yazdırmak ve sonra kağıdı yapıştırmaktır. Bunlar arasında, dolaylı baskı yöntemi, tek bir kağıdın ön baskısıdır ve baskı kalitesi yüksektir, baskıdan sonra cilalama ve laminasyon gibi yüzey dekorasyonu yapılabilir, bu da rengin görünümünü büyük ölçüde geliştirebilir.

Ambalaj her zaman büyük bir pozisyon işgal etmiştir. Bununla birlikte, macunun işlem verimliliği düşüktür. Doğrudan baskı yöntemi esas olarak mikro oluklu karton ürünler içindir. Bu yöntem dış pazarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve nispeten gelişmiştir. Geliştirilmiş ofset baskı makinesi ile üretimde kullanılabilir.

KARTON KOLİYE FLEKSO BASKI İŞLEMİ
Flekso baskı, kısa mürekkep yolları için doğrudan baskı yöntemidir. Plaka, belirli bir esnekliğe sahip bir duyusal reçineden yapılmıştır, görüntü kısmen dışbükey, boş kısım girintili ve bir silecek bıçağı ve bir aniloks merdanesi kullanan mürekkep püskürtme cihazı, çevre dostu bir su bazlı mürekkep üretim için kullanılmaktadır. Renk kutusu için iki tür yazdırma yöntemi vardır: doğrudan karton yazdırma ve ön baskı kağıdı. Doğrudan baskı, bağlantı üretimi için kullanılabilir ve şu anda orta ve düşük seviye renkli kutuların üretiminde en yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayınız
Mesaj Gönder
Merhaba , Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?