Kısa Bir Sürede Sektörde Lideriz!

Karton Kutu Ambalajı
Mayıs 11, 2020
Renkli Baskılı Karton Koli
Mayıs 11, 2020

Kısa Bir Sürede Sektörde Lideriz!
“Yenilikçi yaklaşımımız, dijital platformu etkin kullanmamız, müşteri odaklılık, yenilikçi stratejimiz ve tüketicinin yaşam kalitesini arttırma amacıyla hareket etmemiz sayesinde kısa bir zaman zarfında Erzurum ve çevre illerde karton koli imalatında 1. sıraya çıktık.

Müşterilerimize gerçek bir çok kanallılık kavramı ile yaklaşarak onların ihtiyaçlarına tam ve kesin sonuçlar ile dönen şirketimiz, sektöründe kısa sürede adından söz ettiren bir markaya dönüştü.

Erzurum Karton ‘şeffaf, yenilikçi, yüz yüze görüşen, sorun çözen, yenilikçi, dinamik ve üretken bir karton koli ve ambalaj firması’ olarak iş sektörümüzün içinde bulunduğu coğrafyaya yeni bir çözüm ortağı kazandırdı.

Her yerden ulaşılabilirlik, ekonomiklik ve pratiklik müşterilerimize fiziksel olarak sunduğumuz temel hizmet şeklimiz.” Sunduğumuz yeniliklerle hem karşılanmamış ihtiyaçlara sesleniyoruz hem de karton koli ve ambalaj ihtiyacı olan şirketlere olan güveni artırdık.

Biz Erzurum Karton olarak şirket kar marjından çok marka odaklı çalışmamız sayesinde kendimiz büyürken müşterilerimizin de daha iyi, daha ekonomik, daha hızlı bir çözüm bulmasını sağlayarak onları da kendimizle birlikte büyütme hedefini ortaya koyduk.

Marka değerinde Bizim için en önemli unsurlar
Finansal değer, gelecek beklenti değeri ve müşteri bilinirlik-hatırlanma (pazarlama temelli) değeri bir araya geldiğinde marka değerini görebiliriz. Bizim için bu üç unsur da çok önemli.

Sektör içinde ve müşteri bazında kurduğumuz iletişim diliyle onların da eksikliğini hissettikleri değeri onlara sunduyoruz. Kısa süre içinde bu kadar büyümemizin yoğun nedeni bu olduğunu biliyoruz. Bu değerler de müşterilerimizin marka değerine yansıyor.

Bilinirlik müşterinin zihninde ne kadar yer aldığınızı gösteriyor. Bu nedenle bu unsur markanın değerini anlatırken aynı zamanda değerini de ortaya koyuyor. Marka değeri, bizim için çok önemli bir değer.

Sektörde güçlenmek için ne gibi çalışmalar yaptık?
Sektörde sunduğumuz yeniliklerle hem karşılanmamış ihtiyaçlara seslendik hem de ambalaj sanayide kendimize olan güveni artırdık. Bu nedenle takipçi değil, kendisine alan açan bir markayız. Sadece satış üzerinden hareket etmedik. Müşterilerimizin farklı beklenti yada sıkıntılarını dinleyerek onlara özel çzümler geliştirdik, buda bizi daha fazla bilinen ve tercih edilen bir firma haline getirirken bulunduğumuz ve hitap ettiğimiz coğrafyada ilk sıraya taşıdı.

Başarılı bir marka olmak için nasıl bir stratejiyle hareket ettik?
Yenilikçi ürünlerimiz, dijital platformu etkin kullanmamız, müşteri odaklılık, inovasyon temelli stratejimiz, pazar liderliğinden çok tüketicinin yaşam kalitesini arttırmak amacıyla hareket etmemiz, kısacası sergilediğimiz niş yaklaşım, marka kimliğimizdeki niş odaklı, müşteri temelli, şeffaf, pratik, ekonomik ve dijital altyapı unsurlarımızı koruyarak hareket ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayınız
Mesaj Gönder
Merhaba , Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?