Karton Kutu Ambalajı

Karton Koli Baskısında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Mayıs 11, 2020
Kısa Bir Sürede Sektörde Lideriz!
Mayıs 11, 2020

Karton Kutu Ambalajı


Karton koli yada karton kutu ambalaj sanayide en önemli opsiyonlardan birsidir. Üretim ve dağıtımın en önemli kısmı hiç şüphesiz paketleme ve yardımcı taşıma paketleridir. Bu aşamada karton kutu ambalajlama önemli bir yer tutmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun bir karton kutu seçimi kolileyeceğiniz ürünün kırılgan olup olmaması, ağırlığı, hacmi, taşıma mesafesi, nem durumu gibi etmenlere bağlıdır. Ürününüz hassas bir yapıya sahipse iki yada üç oluklu yastıklaması iyi bir mukavva tercih edebilirsiniz yada ihtiyacınızı karşılayabilir. Hafif bir ürün için (örneğin pizza kutusu, kağıt ürün kutusu gibi) daha ince ve tek oluklu mukavvadan yapılmış karton kutular, koliler işinizi görebilir.

Karton mukavvalar 1,1 mm den 14 mm ye kadar kalınlıklarda değişkenlik gösterebilir. Buna karar vermek size maddi açıdan büyük katkı sağlayacaktır. Eğer ürününüz hakkında hangi kolinin daha fazla iş göreceği hakkında bir fikir sahibi değilseniz iletişim araçlarımız vasıtasıyla bize ulaşabilir uygun mukavva ve imalat yöntemi hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Aynı zamanda üretiminizi yapan firmanın size olan yakınlığı da hem ekonomi hemde hız olarak büyük fark oluşturacağından bu konuyuda dikkate almanız sizleri sadece ekonomik olarak olumlu yönde etkileyebilir.

İhtiyacınıza yönelik baskısız ve baskılı karton koli, firmamız tarafından titizlikle imal edilmektedir. Bulunduğunuz yer iş hacminiz ve sipariş miktarınıza bağlı olarak en uygun fiyatları almak için lütfen iletişim ağlarımızı kullanın.

Karton kolinin imalat süreci miktar, tasarım, baskı aşaması gibi bir çok neden bağlı olarak değişiklik gösterse de bu aşamalar duruma göre bir gün ve bir hafta kadar zaman almaktadır.

Lütfen çözümlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için bize ihtiyaçlarınızı tam olarak iletmeye çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayınız
Mesaj Gönder
Merhaba , Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?