Karton Koliyi Hangi Firmaya Yaptırmalısınız?

Karton Koli Önemli Kriterleri
Karton Koli Siparişinin Önemli Kriterleri
Mayıs 11, 2020

Erzurum Karton olarak biz yılların getirdiği tecrübeyle, kendiniz kazanırken müşterilerimizin de kazanmasını hedefledik bu amaçla karton koli imalatında edinmiş olduğumuz tecrübeyi bir kaç ana başlık altında topladık. Bu maddelere birlikte göz atalım ve karton koli imal ederken şirket olarak nelere dikkat ediyoruz birlikte inceleyelim.

Ürün özellikleri talebinize uygun olmalı.
Yapmış olduğumuz işlerde en çok üzerinde durduğumuz konulardan biri yapacak olduğumuz karton kolinin sizin talebinize tam uygun olmasıdır. Bunun için öncelikle sizinle kutulama yapacağınız ürün hakkında konuşuruz, ürünün detaylarını, cinsini, boyutunu, ham maddesi ile ilgili bilgileri tam ve eksiksiz bir şekilde aldığımızdan emin olduktan sonra karton koli üretimine geçeriz.

Yapılan ürün müşteri beklentilerini karşılamalı.
Talebinize uygun bir şekilde imalatı yapmış olabiliriz ancak hala müşteri memnuniyetini sağlamayacak kriterler vardır. Taşıma, kolileme esnasında, yeniden kullanma durumlarında almış olduğunuz ürünün isteklerinize cevap vermesi de başka önemli bir konudur. Bu gibi durumların sağlanması için imalatta kullanılan malzemenin ihtiyacı karşılayabilecek yeterlilikte olması gerekir. Kullanım yapacağınız yere göre sizinle de istişare ederek malzeme kalitesini belirledikten sonra kolinizi üretiriz.

Ürün içeriği hakkında müşteriye net bilgiler verilmeli.
Karton koli imalatını yaparken kullandığımız ham madde hakkında size detaylı bilgi veririz. Gerçekte ürününüzün içeriği hakkında tam ve eksiksiz bilgi sahibi olursunuz.

Koli ürününüzü öne çıkarabilmeli.
Satışını yaptığınız ürün ne olursa paketleme satış esnasında görsel olarak karşı tarafta bir etki mutlaka yaratır. Bu etkiyi yaratabilmek için kolinizin daha sağlam daha canlı ve farklı albenisi yüksek şıklıkta olması gerekir. Talep etmeniz durumunda sizin için koliyi tasarlıyoruz.

Uygun fiyatlı olmalıdır.
Ticaretin ana maddelerinden birisi alırken kazanmaktır, işte tam bunun için size en uygun fiyatları sunuyoruz, biz kazanırken müşterimizin de kazanmasını amaçlıyoruz, talep ettiğiniz ürüne göre optimum değerlerde malzeme seçimi yaparak alırken kazanmanızı sağlıyoruz.

İyi bir paketleme için gereken kriterleri böylelikle sıralamış olduk. Eğer farklı br firma ile çalışıyorsanız mutlaka bu kriterleri göz önünde bulundurun, çalışmış olduğunuz firmadan bu konular hakkında bilgi talep edin, üretilecek olan karton kolinin sizin ihtiyaçlarınızı tam ve eksiksiz olarak karşıladığından emin olun.

Bizimle iletişim sayfamız yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayınız
Mesaj Gönder
Merhaba , Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?