Karton Koli Siparişinin Önemli Kriterleri

Karton Koliyi Hangi Firmaya Yaptırmalısınız?
Mayıs 11, 2020
Koli İmalatında Mukavva Özellikleri Ve Kavramları
Mayıs 11, 2020
Karton Koli Önemli Kriterleri

Karton Koli Önemli Kriterleri

HANGİ KOLİYİ SEÇECEĞİNİZİ NASIL BELİRLEYECEKSİNİZ?
Ürün niteliğinize göre belirlenen özelliklerde, ambalaj yapmak önemlidir. İyi bir ambalaj içerisine koyacağınız ürünün cinsine tipine, adedine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Başka bir önemli kriterde nakliye şartlarıdır. Bu bilgilere dayalı olarak ambalaj talep edilir. Biz sizden almış olduğumuz bu bilgiler ışığında size en uygun ambalajın ne olduğunu söylüyoruz. Böylece doğru boyutlandırılmış, şekillendirilmiş bir halde ambalajınıza sahip oluyorsunuz.

Bu aşamada size düşense ürününüzü tam olarak nasıl kullanacağınızı, yeniden kullanma, değişiklik, sıcaklık, nem, taşıma faktörleri önemli kriterler gibi iyi bir şekilde tespit ettiğiniz ürün kriterlerini bize bildirmeniz.Örneğin eğer içerisine koyacağınız ürün kırılgan bir eşya ise muhtemelen aralarında yastıklama görevi yapacak oluklu mukavva kullanmak gerekebilir, bir sıra ve sütun boyunca ne kadar ürün konacağı karton kolinin ebatlarında değişikliğe neden olacaktır. Yada sadece bir adet ürün konacak kırılgan olmayan yada kırılgan olabilen bir ürün taşınacak olabilir. kırılgan olacak eşya için ekstra bir yastık gerekebilecekken, kırılgan olmayanda (örneğin peçete kolileri) hiç ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu kriterler paket ebatlarını değiştirebilir.

Paketleyeceğiniz ürün bir koli içerisinde istiflenmiş bir şekilde duracak olabilir, bu paket derinliğini etkileyebilir iki ürün arasına mutlak bir oluklu mukavva eklenmesi gerekebilir ve gene ürün niteliklerine göre bu mukavva iki yada üç oluklu yada tek oluklu da olabilir. Oluk adet ve tiplerine göre bu kalınlık değişeceğinden gene karton kutu ebatları değişir.

Kilitli yada özel tasarım bir kutu ihtiyacınız da olabilir, haliyle bu ihtiyaçlar hem kolinin ebadında hemde çeşidinde değişiklik gerektirir ve hem sizin için hemde bizim için önemli noktalardır.

Fiyatlandırma yapılırken karton koli ebatları kadar önemli olan başka şeylerde vardır ve bunlar baskılı yada baskısız olduğu kadar renkli yada siyah beyaz, yada üzeri renkli yada beyaz kağıt kaplı bir karton koli de olması, kullanılan mukavva cinsi (kaç oluklu mukavva olduğu, kaç adet oluk ihtiva ettiği gibi) de önemlidir. İşte bu özellikler doğru fiyatlandırma için bir gerekliliktir.

Karton Koli Önemli Kriterleri
Karton Koli Önemli Kriterleri

Nerele Hizmet Veriyoruz?
Yılların verdiği tecrübeyle karton kutu ambalaj sektöründe Başta Erzurum olmak üzere Kars, Van, Bayburt, Ağrı, Van, Gümüşhane, Bingöl, Artvin, Ardahan, Rize ve tüm çevre illere toptan ve perakende karton koli kutu imalatı yapmaktayız.

İmalatını yapmış olduğumuz karton koli çeşitleri:

Kilitli karton kutu,Baskılı karton kutu,Taşıma kolisi,Endüstriyel koli,Mobilya kolisi,Pizza kutusu,Pide kutusu,başta olmak üzere ihtiyacınıza yönelik her türlü oluklu mukavva kolilerdir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN!..
Bütün bu bilgiler ışığında her türlü karton koli imalatını özel hassasiyetle imal yapıyoruz. Karton kutu ihtiyacınız ister taşınmak için kutu olsun ister hediyelik eşyalarınız için profesyonelce hazırlanmış hediyelik eşya karton kolisi olsun, ister baskısız düz mukavva olsun çok uygun fiyat koşulları ile bizden temin edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız için iletişim sayfamız yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İçin Arayınız
Mesaj Gönder
Merhaba , Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?